Jaroslav Horváth
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 053 23 Rudňany
- Na trhu od
- 24. júla 2015
- IČO
- 48 263 168
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Horváth
Jaroslav Horváth – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rudňany. Podniká od 24. júla 2015.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Horváth
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 48 263 168
- Dátum vzniku
- 24. júla 2015
- Miesto podnikania
- 053 23 Rudňany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-23337
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Horváth zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Horváth?
Miesto podnikania je v obci 053 23 Rudňany.
Čím sa Jaroslav Horváth zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Jaroslav Horváth?
IČO je 48 263 168.
Odkedy podniká Jaroslav Horváth?
Podnikanie začalo 24. júla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.